لوله مانیسمان

لوله مانیسمان

لوله مانیسمان

لوله مانیسمان

لوله مانیسمان نوعی لوله بدون درز از فولاد کربنی است که با تخلیه شمش فولاد در فرآیند تولید آن، ساخته می شود. لوله های مانیسمان ضخیم و باکیفیت، وزن سبک و طول عمر بالایی دارند. با توجه به اینکه لوله مانیسمان، دارای جنس مقاومی است و استحکام بالایی دارد معمولاً جهت انتقال موادی نظیر شن و ماسه، نفت، کودهای شیمیایی، قیر، بتن، سیمان و مواردی نظیر این ها مورد استفاده قرار می گیرد.

از جمله کاربردهای دیگر لوله های مانیسمان می ‌توان به انتقال آب در زمین ‌های کشاورزی از طریق این لوله ها اشاره کرد، همچنین لوله مانیسمان در صنعت و کشاورزی نقش مهمی را ایفا می نماید، کاربرد دیگر لوله ‌‌های مانیسمان جهت مکش پمپ آب، استفاده می شود. لوله مانیسمان، یکی از انواع لوله های درجه یک می باشد که برای انتقال آب در مزارع کشاورزی از آن استفاده می‌ شود.

لوله های مانیسمان معمولا از جنس پی وی سی مستحکم و مقاوم می باشند و در سایزها و وزن های گوناگونی به بازار عرضه می شوند. مجموعه ما، این لوله ها را با توجه به نوع کاربرد آن ها در سایز ها و متراژ های مختلف تولید می کند. لوله های مانیسمان بر اساس سایز، به چند نوع تقسیم می شوند که شامل لوله های 20، 40، 60، 80، 120 و 140 است.

برخی از انواع این لوله ها

– لوله مانیسمان کلاس 20 : این نوع لوله دارای ضخامتی بین 2 تا 6 میلی متر است و اندازه آن حدود 1 تا 12 اینچ می باشد. همچنین وزن آن با توجه به مشخصات آن متفاوت است. طبق آمار برآوردی وزن آن حدود 300 کیلوگرم است.

– لوله مانیسمان کلاس 40 : این لوله بدون درز از نظر اندازه با لوله کلاس 20 یکسان است، اما ضخامت آن تا حدودی متفاوت است و از 2 تا 10 میلی متر متغیر است. وزن این محصول در برخی موارد به حدود 500 کیلوگرم می رسد.

لوله مانیسمان در بازار، با کیفیت های مختلفی عرضه می شود که شما بایستی هنگام خرید لوله مانیسمان، به کیفیت و قیمت آن توجه کنید. مجموعه ما دارای لوله های مانیسمان با کیفیت 8 لایه است که دارای انعطاف پذیری بالایی است و دوام زیادی برای کارهای صنعتی دارد. ما در مجموعه خود، طیف گسترده ای از انواع کلاس لوله مانیسمان با قطر و طول های مختلف موجود داریم. ما، همچنین خدمات سفارشی سازی برای لوله مانیسمان را با توجه به نوع سفارش مشتری با کیفیت عالی و قیمت های مقرون به صرفه ارائه می دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از خدمات مشتریان ما، با ما در تماس باشید.