لوله درزدار

لوله درزدار

لوله درزدار

لوله درزدار

لوله درزدار، از نوار رول شده تولید می شود و طی فرایند جوشکاری تبدیل به لوله درزدار می شود. درزدار بودن لوله، اشاره به عملیات جوشکاری دارد. لوله درزدار، به طور قابل توجهی ارزان تر از لوله بدون درز است و به راحتی در طول های مداوم طولانی، در دسترس است. معمولا قیمت لوله فولادی بدون درز بالاتر از لوله های فولادی درزدار، است، زیرا مواد اولیه، تجهیزات ساخت و فرآیندهای آن متفاوت و کم هزینه تر است .

اما گاهی اوقات با افزایش تقاضای خرید لوله درزدار، قیمت آن، گرانتر می شود، بنابراین اگر با این شرایط مواجه شدید در خرید لوله فولادی بدون درز با همان ابعاد، تردید نکنید. لوله های درزدار برخلاف لوله های بدون درز، به دلیل مقرون به صرفه بودن، به طور گسترده ای در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. مجموعه ما، دارای طیف گسترده ای از لوله های درزدار برای کاربردهای مختلف در صنعت در طول و اشکال مختلف، موجود است.

برخی از زمینه های کاربردی لوله درزدار

– معماری
– صنایع تبدیلی مواد غذایی و آشامیدنی
– صنعت خودرو
– داروسازی
– ساخت و ساز و معدن
– خطوط لوله

مزایای استفاده از لوله های درزدار

– می توان آن را در طول های طولانی تر تولید کرد
– نسبت به لوله های درزدار، کم هزینه تر هستند
– بدون محدودیت سایز
– سطوح صاف تر
– دیوارهای نازک تر
– وزن سبک تر
– تحمل شدیدتر
– ثبات در ضخامت دیواره

هنگام انجام هر فرآیند ساخت و ساز، داشتن مصالح صحیح بسیار مهم است. هنگامی که پروژه شما، شامل هر نوع لوله کشی می شود، باید بین لوله های درزدار و لوله های بدون درز تصمیم بگیرد. این تصمیم همیشه آنطور که به نظر می رسد ساده نیست .به عنوان مثال، مقررات زیادی در مورد استفاده از لوله های درزدار وجود دارد. این بر اساس موادی است که از طریق لوله عبور می کند و فشاری که این مواد تحت آن قرار خواهند گرفت.

بنابراین، مهم است که از یک تولید کننده معتبر، لوله درزدار را خرید کنید تا با اطمینان، در پروژه های خود، از آنها استفاده کنید. ما یک تولید کننده و فروشنده فولاد حرفه ای هستیم. با پشتیبانی از حرفه ای ترین تولید کنندگان فولاد و تعداد زیادی از مشتریان، ما نه تنها می توانیم لوله های درزدار با کیفیت را در اختیار شما قرار دهیم بلکه به شما کمک می کنیم تا لوله های درزدار را به صورت سفارشی شده، مانند گریدهای فولادی ویژه در اندازه های خاص، را پیدا کنید.