تسمه ترانس

تسمه ترانس

تسمه ترانس

تسمه ترانس

تسمه ترانس که به تسمه کششی معروف است حاصل برش صاف و یکنواخت ورق های فولادی است که از نظر ضخامت و عرض بسیار با هم تفاوت دارند. یکی دیگر از دلایل مهم استفاده از تسمه ترانس انعطاف پذیری آن است که به علت فرآیند کشش در تولید آن، دارای سطح انعطاف پذیری بالایی می باشد. لازم به ذکر است که در تولید تسمه ترانس نسبت به سایر تسمه ها، از ماشین کاری کمتری استفاده می شود و دارای سطح صاف و صیقلی است.

از ویژگی های تسمه ترانس می توان به حداقل میزان تلورانس، سطح صاف، مربع و صیقلی آن اشاره کرد. یکی دیگر از ویژگی های این نوع تسمه مربوط به شکل ظاهری آن یعنی سطح تسمه است که کاملا صاف و صیقلی است و حتی در ضخامت آنها، از دقت بالایی در فرآیند تولید استفاده می شود، بنابراین برای مواردی که ابعاد خاصی دارند، استفاده می شود.

تسمه ترانس دارای کیفیت بالایی است، ظاهر صاف و صیقلی دارد و قیمت آن در بازار، از دیگر هم نوعان خود مناسب تر است، بنابراین تولید این محصول به دلیل فرایند پیچیده ای که دارد در نهایت کیفیت و اطمینان آماده می شود. برای تولید این نوع تسمه از تسمه فابریک و تسمه ماشین کاری استفاده می شود. تسمه ترانسی که به صورت یک چهار پهلو ترانسی مسطح است، دارای سطح صاف و صیقلی است، دارای حداقل تلورانس است و از دقت بالایی برخوردار است.

از تسمه ترانس در صنایع قفل سازی و مواردی که دقت بالایی لازم است، استفاده می شود. قیمت انواع تسمه ترانس تحت تاثیر عواملی همچون کیفیت، میزان تورم، میزان تقاضا و وضعیت اقتصادی قرار می گیرد که قیمت خرید و فروش تسمه های ترانس موثر هستند.اگر می خواهید این تسمه ترانس را با قیمت مناسب و اقتصادی خرید کنید از مجموعه ما، دیدن کنید و یا با کارشناسان فروش ما، تماس بگیرید.

کاربرد تسمه ترانس

– صنعت قفل سازی
– قالب سازی
– قطعات تراش کاری
– مصارف آبکاری

مجموعه ما دارای طیف گسترده و متنوعی از تسمه های ترانس برای انواع کاربردها در هر صنعت، در دسترس دارد. هدف ما، ارائه خدمات هر چه بهتر به مشتریان است در همین راستا چه قصد استفاده از تسمه ترانس را داشته باشید یا برای پروژه خود از میلگرد ترانس مفقول استفاده کنید تیم مهندسین ما آماده ارائه هر گونه خدمات سفارشی سازی میلگرد و تسمه ترانس در ابعاد و اندازه های مختلف به مشتریان است.