میلگرد ترانس

میلگرد ترانس

میلگرد ترانس

میلگرد ترانس

ساخت سازه های مسکونی، تجاری یا صنعتی، به میلگردی نیاز دارد که استحکام بالایی داشته باشد و مقاومت کششی سازه را بهبود بخشد. میلگرد ترانس، میلگردی است که با سطح صاف و صیقلی خود مقاومت بالایی برای سازه های ساختمانی ایجاد می کند. پایه های ساختمانی، دیوارها، پل ها یا پروژه های دیگر، درجات، اندازه ها و انواع مختلفی از میلگرد ترانس را لازم دارد.

مهم است که میلگرد ترانس مناسبی را انتخاب کنید، زیرا در نهایت می تواند بر طول عمر و موفقیت ساخت تأثیر بگذارد. میلگردهای ترانس با مقاومت بالای ما، می توانند از کربن و یا فولاد، با قطرهای مختلف تا 60 میلی متر تولید شوند. میلگرد ترانس، در دسته میلگردهای ساده قرار دارد که دارای سطح صاف و صیقلی است و در کاربردهای تزئینی در ساختمان سازی، تجهیزات و ماشین آلات صنعتی مورداستفاده، قرار می گیرد. در این مجموعه، انواع میلگردها، دارای وزن و سایزهای متفاوت 10 تا 60 میلی متر و طول 3 تا 6 متر، قرار دارد و شما می توانید با توجه به نیاز خود، سایز مورد نظر خود را انتخاب کنید.

انواع میلگرد ترانس موجود

– میلگرد ترانس تک پولیش
– میلگرد ترانس دو پولیش
– میلگرد ترانس ببرینگ خور
– میلگرد سنگ خورده
– میلگرد تسمه
– میلگرد ترانس چهارپهلو
– میلگرد ترانس شش پر

مزایای میلگرد ترانس

– پوشش سطح صاف و صیقلی به لحاظ زیبایی
– مقاومت و استحکام بالا

معایب میلگرد ترانس

– قیمت بالای آن نسبت به میلگرد معمولی

کاربرد میلگرد ترانس

– پمپ آب و نفت
– بلبرینگ سازی
– ساخت قطعات خودرو
– ساخت پل
– دال های بتنی پارکینگ یا راهروها
– نما و بالکن ساختمان
– تجهیزات خودرو
– استفاده در صنعت بلبرینگ
– ماشین آلات صنعتی
– فرفوژه
– سیلندرهای هیدرولیکی
– ماشین آلات صنعتی
– سازه های فولادی در ساختمان سازی

شما می توانید انواع مختلف میلگرد ترانس را از مجموعه ما، با قیمت مقرون به صرفه خریداری کنید. ما انواع مختلف میلگرد ترانس، بهترین مکان برای استفاده از آنها و مزایا و معایب آنها را، برای شما شناسایی خواهیم کرد. به علاوه، کارشناسان ما، در مورد درجه ها و اندازه های مختلف میلگرد ترانس، به شما کمک خواهند کرد. هدف ما ارائه اطلاعات لازم برای تصمیم گیری در مورد بهترین میلگرد ترانس، برای پروژه های شما است. با توجه به توسعه کسب و کار خود، ما یکی از مهم ترین و موفق ترین مجموعه های پردازش فولاد تقویت کننده و تامین کننده انواع میلگرد ترانس در تهران هستیم. برای کسب اطلاعات دقیق از قیمت میلگرد ترانس، با واحد فروش ما در تماس باشید.