میلگرد ST37

میلگرد ST37

میلگرد ST37

میلگرد ST37                 

توسعه و رشد صنعت ماشین آلات منجر به استفاده از میلگردهای با کیفیتی در تولید شده است که می توان از آنها برای ساخت انواع تجهیزات صنعتی استفاده کرد در همین راستا میلگرد ST37  دارای خواص مکانیکی زیادی است به طوری که می توان از این میلگرد در صنعت خودروسازی و سایر صنایع استفاده کرد. میلگرد ST37  فولاد غیر آلیاژی است که خواص مکانیکی زیادی دارد و دارای استحکام کششی خوبی است و عمدتاً برای اهداف پرچ، پیچ و مهره، جوشکاری استفاده می شود.

همچنین میلگرد ST37  خواص جوشکاری خوب را با مقاومت های تضمین شده ترکیب می کند به طوری که میلگرد ST37  دارای آلیاژهای کم کربن استحکام بالا است که جایگزین بسیار خوبی برای فولادهای ساختاری شده است که در آنها کاهش وزن به همراه استحکام بسیار بالا مهم و تضمین شده است به طوری که این میلگرد ST37 را در صنعت خودروسازی بسیار پرکاربرد کرده است.

میلگرد ST37  نوعی فولاد غیر آلیاژی کم کربن با محتوای کربن 0/20% است به طوری که میلگرد ST37 انعطاف پذیری بسیار بالایی دارد و استحکام زیاد آن در کنار مقاومت منحصر به فرد میلگرد در برابر خوردگی و زنگ زدگی از دیگر ویژگی های این آلیاژ کاربردی است بنابراین از میلگرد ST37 به طور گسترده در قطعات شاسی و تجهیرات صنعتی استفاده می شود. میلگرد ST37 دسته ای از  فولادها را تشکیل می دهد که خواص مکانیکی بهتری را از فولادهای کربنی ساده از خود نشان می دهند که در ساخت ابزار آلات صنعتی ضروری هستند که صنعت را قادر به ساخت انواع ابزار و  ماشین آلات صنعتی با کیفیت می کند.

میلگرد ST37 فولاد کم کربن با محتوای کربن تا 0/20% است و به طور گسترده برای ساخت برنامه ها و اجزای ساختاری استفاده می شود به طوری که استفاده از آن در ابزار آلات صنعتی یکی از محصولات محبوبی است که با استفاده از این نوع میلگرد ST37 تولید می شود، زیرا ویژگی ها و خواص بسیار خوبی از جمله استحکام کششی، شکل پذیری، کارایی، مقاومت در برابر خوردگی و اکسیداسیون، جوش پذیری و عمر طولانی را ارائه می دهد.

ترکیبات شیمیایی میلگرد ST37

درجه میلگرد کربن، حداکثر، % سیلیکون، % منگنز، % فسفر، حداکثر، % گوگرد، حداکثر، % نیتروژن، حداکثر، %
ST37-2 0.20 0.15 – 0.35 0.35 – 0.75 0.050 0.050 0.011

مزایای میلگرد ST37

  • مقاومت در برابر سایش را افزایش می دهد
  • میلگردی است که مطابق با هدف مورد نظر برای بهبود مکانیکی شکل می گیرد

میلگرد ST37  به صورت شاخه های 6 متری و در سایزهای مختلفی در این مجموعه ارائه می شود همچنین مجموعه ما با سالها تجربه در تولید و عرضه انواع مقاطع فولادی با کیفیت، آماده پاسخگویی به شما مشتریان است بنابراین برای کسب اطلاعات بیشتر  با ما در تماس باشید.