برش میلگرد

خدمات برشکاری میلگرد

خدمات برشکاری میلگرد

خدمات برشکاری میلگرد

خدمات برشکاری ما یک راه حل برش کارآمد و باکیفیت برای طیف گسترده‌ای از میلگردهای آلیاژی را ارائه می‌دهد، به‌طوری‌که ما در برشکاری میلگرد از دستگاه های مدرن و تجهیزات گسترده‌ای از جمله اره نواری استفاده می‌کنیم؛ بنابراین دستگاه های اره نواری ما با داشتن یک تیغه دندانه دار ساخته شده از یک نوار فلزی پیوسته، در اطراف دو چرخ یا قرقره حرکت می‌کنند تا برش‌های یکنواخت ایجاد کند.

اره های نواری برای برش میلگرد با ضخامت بسیار نازک مناسب نیستند، به طوری که یک قانون سرانگشتی نشان می‌دهد فلزی که باید برش داده شود بایستی ضخیم تر از عمق 3 دندانه تیغه اره نواری باشد. با استفاده از اره نواری اتوماتیک، می‌توانیم هر نوع میلگرد آلیاژی را تا قطر 550 میلی متر را کنترل و برشکاری کنیم.

به علاوه کارکنان خدمات برشکاری ماهر ما ساختار تیغه، پیکربندی دندان، سرعت باند و سایر پارامترهای عملیاتی را با نوع میلگرد، شکل و ابعاد آن مطابقت می‌دهند تا عملیات برشکاری میلگرد تا حد امکان کارآمد و مقرون به صرفه باشد.

برش های سریع و دقیق برای انواع میلگرد

در این مجموعه، ما چندین دستگاه اره نواری در اختیار داریم، به علاوه تکنسین های متخصص ما از این دستگاه ها برای برش انواع میلگردها در قطرها و طول‌های مختلف و بادقت زیاد استفاده می‌کنند، به طوری که خدمات برشکاری با دستگاه اره نواری که ما ارائه می‌کنیم، طیف متنوعی از بخش‌های صنعتی را برآورده می‌کند.

مزایای برشکاری میلگرد

برش‌های دقیق با ضایعات کم: خدمات برشکاری ما که شامل استفاده از اره‌های نواری است، برش‌های صاف و بدون خراش را با حداقل ضایعات تراشه یا براده های فلزی ایجاد می‌کند.

تطبیق پذیری:  برش اره نواری ما می‌تواند انواع مختلفی از میلگردهای آلیاژی را در ضخامت ها و اشکال مختلف برش دهد.

کارایی:  اره نواری ما امکان برش سریع و بدون وقفه را برای انجام سریع سفارش فراهم می کند.

مقرون به صرفه بودن: خدمات برشکاری ما با دستگاه‌های اره نواری مقرون به صرفه تر از سایر روش های برش است.

ما برای خدمات برشکاری از تیغه های باکیفیت در عرض های مختلف استفاده می‌کنیم، به طوری که تیغه های ضخیم‌تر برای میلگردهای با قطر بیشتر و برش های مستقیم به خوبی کار می‌کنند.

در حالی که تیغه های نازک تر برای برش منحنی ها مناسب تر است، به علاوه تیغه‌هایی با TPI بالاتر یا همان تعداد دنده های بیشتر، لبه برش صاف‌تری را ارائه می‌کنند، در حالی که تیغه‌هایی با TPI پایین‌تر باعث برش سبک‌تر فلز ضخیم‌تر می‌شوند.

خدمات برشکاری ما تطبیق پذیری و دقت بی نظیری را در فرایند برش ارائه می دهد؛ چرا که دستگاه‌های برش ما مجهز به آخرین فناوری هستند و اطمینان می‌دهند که هر برش میلگرد بادقت و کارایی انجام می‌شود، به علاوه ما ظرفیت بزرگی برای برش در اندازه و طول‌های مختلف برای میلگرد داریم.

به طوری که اره نواری ما دارای ظرفیت وسیع برای برش تا قطر 550 میلی متر و همچنین خدمات بندیل بری و زاویه بری تا 45 درجه را ارائه می دهیم، خدمات برشکاری ما شامل برش انواع میلگردهای آلیاژی با قطر 1 الی 55 سانتی متر است.

برش دقیق میلگرد

خدمات برشکاری ما شامل برش میلگرد با اره نواری است که دارای یک گیره  چرخشی داخلی است که به راحتی انواع میلگردها را در زوایای تا 45 درجه و بادقت بالا برش می‌دهد، به علاوه با انتخاب تیغه مناسب تراشه های یکنواخت را با سرعت ثابت تولید می کنیم.

دقت تلورانس برش ما خیلی بالا و در حدود +-0/1 میلی متر است، به طوری که کج بری و شکستگی تیغه ندارد.

خدمات برش های سریع

خدمات برشکاری ما می‌تواند انواع میلگرد را سریع‌تر برش دهد، به طوری که قادر به برش سریع یا FAST CUTTING در دقیقه هستیم، برش ما بسته به نوع تیغه و نوع میلگرد آلیاژی متفاوت است می‌توانیم سرعت تیغه را بین حداقل و حداکثر تغییر دهیم تا نرخ بازدهی میلگرد را بدون کاهش عمر تیغه، بهینه کنیم.

کاهش ضایعات برش میلگرد

اره نواری ما دارای تیغه باریک تری نسبت به دیگر اره ها است که این باعث ایجاد تراشه کمتری می شود و به دنبال آن ضایعات کمتری وجود دارد؛ بنابراین مشتریان می‌توانند با استفاده از خدمات ما ضایعات کمتری در برشکاری میلگرد خود داشته باشند.

این کار به چرخش سریع برش میلگرد کمک می کند، کاهش ضایعات یا حداکثر براده ایجاد شده 0/9 میلی متر است که کمترین برادره را ایجاد می کند و حداقل ضایعات را ایجاد می کند.

برشکاری میلگرد از تخصص های ماست، به طوری که شما می‌توانید برشکاری انواع میلگرد MO40، ST37، CK45 و دیگر میلگردهای خود را با خدمات ما انجام دهید. با تیم تخصصی ما تماس بگیرید و در مورد نیازهای خود صحبت کنید و ببینید که چگونه طیف گسترده اره های نواری و تجهیزات برشکاری ما می‌توانند میلگردهای شما را بادقت و کیفیت بی نظیر برش دهند.

ما می‌توانیم با استفاده از این فرایند، انواع میلگرد را در ابعاد و اندازه های مختلف برش می‌دهیم و صرف نظر از اینکه مشتری به قطعات کوچک یا بزرگ نیاز دارد، ما می توانیم نیازهای او را با محصولات برش باکیفیت برآورده کنیم. تیم متخصصان ماهر ما دارای تجربه گسترده‌ای در خدمات برشکاری میلگرد هستند و از مهارت حرفه ای در هر پروژه اطمینان می‌دهند.