برش قوطی و پروفیل

خدمات برشکاری قوطی

خدمات برشکاری قوطی

خدمات برشکاری قوطی

مجموعه ما با پیشرفته‌ترین امکانات برشکاری دقیق قوطی، خدمات برشکاری سریع و دقیق را در طول‌های خاص به مشتریان خود ارائه می‌دهد. ما قوطی‌های پروفیل را در طول‌های خاص به گونه‌ای برش می‌دهیم که پس از برش از هدر رفتن آنها کاسته نشود.

به طوری که به روشی سریع و دقیق در اندازه‌های مورد نظر شما، برشکاری می‌کنیم، ما قوطی‌های برشکاری شده را بادقت بسته بندی می‌کنیم و به صورت محصول نیمه تمام به شما تحویل می‌دهیم تا بلافاصله وارد جریان تولید شود.

خدمات برشکاری قوطی ما که اغلب در تولید مداوم، نیازهای فوری و تولید انبوه دوره‌ای را برطرف می‌کند، با به حداقل رساندن زمان و هزینه های تولید، صرفه جویی و کارایی بالایی در تولید فراهم می‌کند؛ بنابراین با امکانات برشکاری ما با ظرفیت 1000 تن در ماه و تجربه مداوم در این زمینه، ما همچنان خدمات عالی و باکیفیت را به مشتریان ارائه می‌دهیم.

دلیل برشکاری قوطی

برش قوطی در اندازه و مقدار دلخواه و بدون کاهش ضایعات عرضه می شود صرفه جویی و کارایی را با سرعت بالا و حداقل هزینه فراهم می‌کنیم کیفیت خدمات برشکاری را به دلیل دقت اندازه گیری و برش بدون سوراخ افزایش می‌دهیم قوطی‌های برشکاری شده به عنوان محصولات نیمه تمام به شما ارائه می شود تا بلافاصله وارد تولید شوند به دلخواه شما بسته بندی و به آدرس شما تحویل داده می شود

ما با استفاده از اره های نواری و پروفیل بر و سایر تجهیزات دیگر، به صورت اختصاصی و پرسرعت خدمات برشکاری خود را ارائه می‌دهیم، به علاوه استفاده از خدمات برشکاری ما تمیزترین، دقیق ترین و مربع ترین برش های قوطی پروفیل را ارائه می‌دهد که به نوبه خود منجر به اتصالات بهتر و ساخت دقیق ترین سایز و اندازه قوطی می شود.

سطح مقطع قوطی پروفیل، نوع آلیاژ و سختی پروفیل می‌تواند اندازه دندانه ها، تعداد دندانه ها، قطر تیغه اره و تعداد برش را تعیین کند، به‌طوری‌که تعداد دندانه ها باید به اندازه ای باشد که براده های بزرگ و گرد و سطح برش یکدست باشد،

هنگام برش قوطی‌ های نازک، همیشه باید چندین دندانه به طور هم‌زمان قوطی را لمس کند، در همین راستا ما اغلب از تجهیزات توسعه‌یافته ویژه برای برشکاری قوطی از نظر سرعت و دقت استفاده می‌کنیم.

مجموعه ما برای شما به‌عنوان یک مشتری، می‌تواند صرفه‌جویی قابل‌توجهی در خدمات برشکاری انواع سایزهای قوطی اراده دهد؛ بنابراین ما ظرفیت قابل توجه و تجربه گسترده‌ای در برش قوطی‌ها در ابعاد مختلف ارائه می‌دهیم.

انواع سایز برش قوطی

– حداکثر طول 12 متر در حداکثر قطر 550 میلی متر

– یک راه حل مقرون به صرفه بدون تغییر شکل قوطی

دستگاه های برشکاری ما با توانایی برش طول میلگرد تا 12 متر و ضخامت تا 550 میلی متر، راه حل مناسبی را برای انواع قوطی ارائه می‌دهد؛ بنابراین خدمات برشکاری قوطی ما بهترین انتخاب برای مشتریانی است که به لبه برش تمیز و مربعی با هزینه ای مقرون به صرفه تر از برش لیزری، نیاز دارند.

زمان های تحویل و برشکاری قوطی سریع

مجموعه ما می‌تواند خدمات تحویل به موقع و سریع برشکاری قوطی را در سراسر تهران به شما ارائه دهد، به علاوه ما دارای خدمات انعطاف پذیری هستیم؛ بنابراین لطفاً با ما تماس بگیرید تا در مورد همه خدمات برشکاری ما بیشتر بدانید.

استفاده از اره نواری بادقت بالا، خدمات برشکاری سریع و دقیق قوطی را تضمین می‌کند، به طوری که دندانه های اره نواری ما فشار یکنواختی را بر روی قوطی و در حین برش ایجاد می‌کند و در نتیجه دقت برش بالایی را حفظ می‌کند.

منطقه برشکاری با یک مایع خنک کننده، خنک می شود که این کار تمیزکردن سریع از گردوغبار و تراشه یا براده های فلزی قوطی را کاهش می‌دهد و در نتیجه برشی یکنواخت و تمیز ایجاد می‌کند. خدمات برشکاری باکیفیت ما اغلب نیاز به پردازش اضافی را در برش قوطی از بین می برد.

استفاده از اره نواری به طور قابل توجهی ضایعات را کاهش می دهد، علاوه بر این در صورت نیاز، ما قادر به برشکاری قوطی در زوایای  تا  45 درجه هستیم.

ما یک تیم ماهر انعطاف‌پذیر و تعداد زیادی اره و ماشین آلات دقیق برای ارائه خدمات برشکاری قوطی داریم، به طوری که ما می‌توانیم تمام نیازهای برشکاری قوطی شما را پوشش دهیم.

به علاوه ما انواع اره‌های میتر مرکب، اره نواری و اره‌های رومیزی برای برش پروفیل‌ها در طول و قطر مختلف داریم، همچنین زمان تحویل فعلی ما برای قوطی های برشکاری شده تا 24 ساعت از زمان دریافت و بسته به پیچیدگی و حجم برشکاری است.

ما با استفاده از خدمات برشکاری باکیفیت خود، می‌توانیم هدررفت را به حداقل برسانیم و با برشکاری قوطی در اندازه های کاملاً یکسان از یک طول حجیم، کارایی را به حداکثر برسانیم، به علاوه از سفارشات با حجم کم برای نمونه‌های اولیه و پروژه های سفارشی گرفته تا سفارشات با حجم بالا برای تولید انبوه، ما متعهد به خدمات باکیفیت برشکاری قوطی با مشخصات دقیق هستیم.

بنابراین در صورت نیاز می‌توانیم نمونه‌های اولیه یا دسته‌ای را برای بازرسی و آزمایش قبل از تعهد به سفارش حجم کامل، ارائه کنیم. ما یک خدمات برشکاری قوطی انعطاف پذیر، متناسب با نیازهای شما ارائه می‌دهیم، به علاوه شما همچنین از یک چرخش سریع و قیمت های بسیار رقابتی بهره مند می شوید.